II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Laikino atokvėpio paslaugų įstaigoje ir atvejo vadybos paslaugų vaikams, turintiems proto ar (ir) psichikos negalią, pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Laikino atokvėpio paslaugų įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams ir atvejo vadybos paslaugų vaikams, turintiems proto ar (ir) psichikos negalią, pirkimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
1 dalis – laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Alytaus regione
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Alytaus regione. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius 10, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
2 dalis – laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Kauno regione
Pirkimo dalies Nr.: 2
Laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Kauno regione. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius 10, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
3 dalis – laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Klaipėdos regione
Pirkimo dalies Nr.: 3
Laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Klaipėdos regione. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius 14, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
4 dalis – laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Marijampolės regione
Pirkimo dalies Nr.: 4
Laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Marijampolės regione. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius 10, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
5 dalis – laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Panevėžio regione
Pirkimo dalies Nr.: 5
Laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Panevėžio regione. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius 10, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
6 dalis – laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Šiaulių regione
Pirkimo dalies Nr.: 6
Laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Šiaulių regione. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius 10, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
7 dalis – laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Tauragės regione
Pirkimo dalies Nr.: 7
Laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Tauragės regione. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius 10, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
8 dalis – laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Vilniaus regione
Pirkimo dalies Nr.: 8
Laikino atokvėpio paslaugos įstaigoje, namų aplinką atitinkančioje aplinkoje proto ar (ir) psichikos negalią turintiems asmenims, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams Vilniaus regione. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius 20, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
9 dalis – atvejo vadybos paslaugos vaikams, turintiems proto ar (ir) psichikos negalią, Vilniaus regione.
Pirkimo dalies Nr.: 9
Atvejo vadybos paslaugos vaikams, turintiems proto ar (ir) psichikos negalią, Vilniaus regione. Atvejo vadybos paslaugų preliminarus gavėjų skaičius 30, kuris sutarties galiojimo laikotarpiu gali kisti, t. y. didėti arba mažėti, tačiau ne daugiau kaip 50 proc. Kita informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.