Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lomakuljetus 12A Kajaani–Kuopio
Referenznummer der Bekanntmachung: 4140
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60140000 Bedarfspersonenbeförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kainuun prikaatin lomakuljetukset reitille 12A Kajaani–Kuopio.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kainuun prikaatin lomakuljetukset reitille 12A Kajaani–Kuopio. Hankinta toteutettu Hansel Oy:n tilausajopalvelut 2021–2026 dynaamisen hankintajärjestelmän sisäisenä kilpailutuksena.