Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на министерство на околната среда и водите"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обществената поръчка се възлага чрез договор по РС с един изпълнител по реда на чл. 82, ал. 1 от ЗОП, с предмет: "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерство на околната среда и водите" по Рамково споразумение № СПОР-2/14.03.2022 г.
В предмета на поръчката се включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на Министерство на околната среда и водите, посочени в списъка с артикулите и прогнозните количества, за които е предложена най-ниска цена от рамковия изпълнител.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: