Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Acord-cadru furnizare consumabile pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI
Reference number: 4267060_2020_PAAPD1126701
II.1.2)Main CPV code30125110 Toner for laser printers/fax machines
II.1.4)Short description:
Acord-cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI.
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 336 134,45 RON fără TVA.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, o singura data, in a 11-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate in termenul precizat la sectiunea I.3) „Comunicare” din fisa de date
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
II.1.2)Cod CPV principal30125110 Toner pentru imprimantele laser/faxuri
II.1.4)Descriere succintă: