Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zprostředkovatelské služby týkající se reklamních služeb v oblasti náboru
Spisové číslo: EIOPA-OP-042-2018
II.1.2)Hlavní kód CPV79341000 Reklamní služby
II.1.4)Stručný popis:
Zprostředkovatelské služby týkající se zprostředkování jakékoli internetové stránky/média zvolených veřejnými zadavateli za účelem zveřejnění volných pracovních míst pro veřejné zadavatele.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 061 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Viz internetová adresa uvedená v oddíle I.3).
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vermittlungsdienstleistungen für Werbung im Zusammenhang mit der Personaleinstellung
Referenznummer der Bekanntmachung: EIOPA-OP-042-2018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79341000 Werbedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Der Dienst fungiert als Vermittlung zwischen den öffentlichen Auftraggebern und beliebigen Webseiten/Medien, die die öffentlichen Auftraggeber gewählt haben, um ihre offenen Stellen zu veröffentlichen.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 061 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Siehe die in Abschnitt I.3) angegebene Internetadresse.
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí bróicéireachta maidir le fógraíocht a bhaineann le hearcaíocht a sholáthar
Uimhir thagartha: EIOPA-OP-042-2018
II.1.2)Príomhchód CPV79341000 Advertising services
II.1.4)Cur síos achomair:
Seirbhísí bróicéireachta mar idirghabhálaí idir na húdaráis conarthacha agus aon leathanach gréasáin/meán arna roghnú ag na hÚdaráis Conarthacha chun a bhfolúntais a fhoilsiú.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 1 061 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3).
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi pośrednictwa w zakresie usług ogłoszeniowych związanych z rekrutacją
Numer referencyjny: EIOPA-OP-042-2018
II.1.2)Główny kod CPV79341000 Usługi reklamowe
II.1.4)Krótki opis:
Usługi pośrednictwa między instytucjami zamawiającymi a wszelkimi stronami internetowymi/mediami, które instytucje zamawiające wybrały do publikacji swoich ofert pracy.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 061 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. adres internetowy w pkt I.3).
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Mäklartjänster avseende annonsering med anknytning till rekrytering
Referensnummer: EIOPA-OP-042-2018
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79341000 Reklam
II.1.4)Kort beskrivning:
Mäklartjänster avseende medling mellan de upphandlande myndigheterna och de webbplatser/media vari de upphandlande myndigheterna valt att publicera sina platsannonser.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 1 061 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Se internetadressen som anges i avsnitt I.3).