Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Избор на изпълнител за извършване на анализи и проучвания на видовете и природните местообитания в БЪЛГАРИЯ, предмет на докладване съгласно чл. 17 от Директивата за местообитанията и чл. 12 от Директи
II.1.2)Основен CPV код71620000 Услуги, свързани с анализи
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Анализи и проучвания на видовете птици, предмет на докладване съгласно чл. 12 от Директивата за птиците (2009/147/ЕО)
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове71620000 Услуги, свързани с анализи
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Контрол и валидиране на резултатите от извършените анализи и проучвания на видовете и природните местообитания в Б-Я, предмет на докладване съгл. Дир. за местообитанията и чл. 12 от Дир. за птиците.