Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Inžinerinio projektavimo paslaugos
II.1.2)Code CPV principal71320000 Services de conception technique
II.1.4)Description succincte:
Perkančioji organizacija šiuo skelbimu skelbia apie dinaminės pirkimų sistemos sukūrimą inžinerinio projektavimo paslaugų ir projektų vykdymo priežiūros paslaugų pirkimams.