Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
démolition de bâtiments sur les parcelles EL 158 et EL 96.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługRoboty budowlane
Kod NUTS
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
le marché a pour objet des travaux de démolition de bâtiments sur 2 parcelles (EL 158 et EL 96) de la ZAC Flaubert à Grenoble. Le marché est fractionné comme suit:
— tranche ferme: démolition sur la parcelles EL 158,
— tranche conditionnelle nº 1: démolition sur la parcelle EL 96.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)45111100 Roboty w zakresie burzenia
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)