II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
"Доставка на реактиви и лабораторни консумативи за нуждите на МБАЛ "СВ.МИНА"-ПЛОВДИВ" ЕООД по обособени позиции"
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Обособена позиция №2 Затворена система за работа с билогични материали/ за работа с венозна кръв
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
II.2.4)Description of the procurement:
Обособена позиция №3 Затворена система за работа с билогични материали /за работа с капилярна кръв
Lot No: 3
Обособена поозиция №4 - Затворена система за работа с билогични материали /за работа с урина
Lot No: 4
Обособена позиция № 5 - Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /Ензими-течни/
Lot No: 5
ОП 6- Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /СЪРДЕЧНИ ЕНЗИМИ
Lot No: 6
ОП 8 - Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /СУБСТРАТИ
Lot No: 8
ОП 10 - Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /СЕРУМНИ ЛИПИДИ И ОЛИГОЕЛЕМЕНТИ
Lot No: 10
ОП 11- Контролни материали и калибратори
Lot No: 11
ОП 16 - Реактиви и консумативи съвместими с хематологичен анализатор MEDONIK-М или еквивалент
Lot No: 16