Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
iVRI-componenten Zeeland 2022-2026
Referentienummer: 116199
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50232200 Onderhoud van verkeerslichten
II.1.4)Korte beschrijving:
Voor de regio Zeeland is verkeersinformatie en de werking daarvan essentieel. Provinciale wegen lopen daarbij vaak door het beheergebied van andere (gemeentelijke) wegbeheerders. De visie van de provincie is dan ook de samenwerking met andere wegbeheerders te zoeken op basis van het werken met en analyseren van dezelfde informatie. De provincie is hierdoor opzoek naar een leverancier die de ITS-softwareapplicatie kan leveren, beheren en onderhouden.
Doelstelling van de provincie is zoveel als mogelijk wegbeheerders uit de Zeeuwse regio te laten aansluiten aan de ITS-applicatie.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 412 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34996100 Verkeerslichten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie aanbestedingsleidraad