Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/23/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ilgtspējīga ēdināšana Eiropas Komisijas vajadzībām Galvaspilsētas Briseles reģionā un tās apkārtnē
Atsauces numurs: OIB/2019/CPN/0039
II.1.2)Galvenās CPV kods55500000 Ēdnīcu un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Ilgtspējīgas sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu (ietverot arī banketu, sanāksmēm paredzētu dzērienu nodrošināšanas, kā arī bērnu maltīšu pakalpojumu) koncesijas pārvaldība/vadība
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 250 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmŠī koncesija ir sadalīta daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)55330000 Kafetēriju pakalpojumi
55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: II.2.5)Līguma slēgšanas tiesību piešķiršanas kritērijiKoncesija tiek piešķirta, pamatojoties uz kritērijiem, kas noteikti iepirkuma dokumentos