Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Új elektromos szóló autóbuszok beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001105562020
II.1.2)Fő CPV-kód34121100 Tömegközlekedési buszok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Új elektromos szóló autóbuszok beszerzése és a szükséges telephelyi infrastruktúra kialakítása (BKV Zrt. TB-242/20)
(mennyiség: 80 darab jármű és az ezekhez tartozó töltőoszlopok valamint a szükséges telephelyi infrastruktúra kiépítése a szerződéstervezet szerinti bontásban és ütemezésben)
Opcionálisan megrendelhető tétel: Wifi szolgáltatás, USB töltőpontok kiépítése (10 db/jármű)
VI. szakasz: Kiegészítő információk