Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Периодични доставки на хранителни продукти за нуждите на детските и социални заведения на територията на Община Исперих по обособени позиции
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.4)Short description:
Доставка на тестени и хлебни изделия до франко складовете на общинските детските и социални заведения на територията на община Исперих, както следва: 1. ДГ "Щастливо детство" гр. Исперих; 2. ДГ "Мечо Пух" гр. Исперих; 3. ДГ "Слънце" гр. Исперих; 4. ДГ "Първи юни" база 1 гр. Исперих; 5. ДГ "Първи юни" база 2 гр. Исперих; 6. ДГ "Радост" с. Подайва; 7. ДГ "Радост" с. Свещари; 8. ДГ "Щастливо детство" с. Китанчево 9. ДГ "Братя Грим" с. Тодорово; 10. ДГ "Дора Габе" с. Лудогорци; 11.ДГ "Кокиче" с. Йонково; 12. ДГ "Кокиче" с. Вазово; 13. ДГ "Щастливо детство" с. Малък Поровец; 14. ДГ "Детелина" с. Делчево; 15. ДГ "Осми март" с. Яким Груево; 16. Детска ясла "Малечко Палечко"; 17. Домашен социален патронаж, гр. Исперих; Център за подкрепа на лица с увреждания и техните семейства, вкл. тежки множествени увреждания в гр. Исперих - гр. Исперих.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Доставка на тестени и хлебни изделия
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)15811000 Bread products
II.2.4)Description of the procurement:
Видовете и прогнозните количества на хранителните продукти за настоящата обособена позиция са определени в Техническата спецификация за изпълнението на поръчката в частта за обособена позиция №6. Посочените количества по обособена позиция №6 са прогнозни и не обвързват
Възложителя със задължение за изпълнение в пълен обем. Изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Окончателната цена, по която се извършва плащането, ще се определя на базата на единичните цените, посочени в ценовото предложение на Изпълнителя, неразделна част от сключения договор, и действително доставените количества. Доставките следва да се извършват съгласно условията, при изпълнение на изискванията и
по реда, посочени в Техническата спецификация и в договора за възлагане на обществена поръчка.
Прогнозна стойност по обособена позиция № 6 e 98176,25 лв. бeз ДДС, (от които 65450,83 лв. без ДДС за 12 месеца и 32725,42 лв. без ДДС за допълнителен срок до 6 месеца при активирана клауза за подновяване на договора по чл. 21, ал. 1 от ЗОП);