Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Divu 115/11 kV 32 MVA transformatoru piegāde apakšstacijai "Andrejsala"
Atsauces numurs: AST 2023/10
II.1.2)Galvenās CPV kods31174000 Energoapgādes transformatori
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)31174000 Energoapgādes transformatori
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Divu 115/11 kV 32 MVA transformatoru piegāde un uzstādīšana uz pamatiem apakšstacijā "Andrejsala"