Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka elektrické energie pro budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku.
II.1.2)Hlavní kód CPV09310000 Elektrická energie
II.1.4)Stručný popis:
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: