Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code03450000 Tree-nursery products - QB49 - UB06
II.1.4)Short description:
Hankinnan kohteena on monivuotisten lehtipuiden-, havupuiden-, pensaiden ja köynnösten sekä perennojen taimien hankinta Staran puutarhapalvelun käyttöön.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)03120000 Horticultural and nursery products
II.2.4)Description of the procurement:
Hankinnan kohteena on lehtipuiden taimet.
Hankinnan kohteena on havupuiden taimet.
II.2.1)Title:
Pensaiden ja köynnösten taimet
Lot No: 3.
Hankinnan kohteena on pensaiden ja köynnösten taimet.
Hankinnan kohteena on perennojen taimet.