II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa lin szybowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284 -18
Numer referencyjny: 702200364
II.1.2)Główny kod CPV44311000 Skrętki
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
2 Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO.
4 Zamawiający, na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odrzuci ofertę, w której udział produktów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców lub państw, wobec których stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE
5.Przedmiot zamówienia dotyczy dostawy lin szybowych (nr grupy 284-18)
6.Przedmiot zamówienia podzielono na 21zadań.Szczegółowy opis oraz wymagania prawne i parametry tech.użytkowe są określono w SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44311000 Skrętki
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia – wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
II.2.1)Nazwa:
Lina stalowa wyrównawcza Ø48
Część nr: 2
Lina stalowa prowadnicza Ø32
Część nr: 4
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Lina płaska stalowo - gumowa 166x35
Część nr: 15
Lina płaska stalowo - gumowa 180x29
Część nr: 16
Lina płaska stalowo - gumowa 212x35
Część nr: 17
Lina stalowa prowadnicza Ø44
Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Lina wyrównawcza stalowo - gumowa 212x35
Część nr: 21