II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa pozostałego sprzętu przeciwpożarowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 285-5
Numer referencyjny: 702200307
II.1.2)Główny kod CPV44480000 Różny sprzęt gaśniczy
II.1.4)Krótki opis:
1.Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2.Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3.Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4.Zamawiający, na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odrzuci ofertę, w której udział produktów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw,
z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%.
5.Szczegółowe informacje zawarto w SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 HYDRANTY PODZIEMNE i NADZIEMNE
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44480000 Różny sprzęt gaśniczy
II.2.4)Opis zamówienia:
HYDRANT PODZIEMNY;
HYDRANT NADZIEMNY;
Szczegółowy opis i parametry techniczno użytkowe określono w załączniku nr 1 i 2 do SWZ
Zadanie nr 2 HYDRANT NADZIEMNY Z KOLUMNĄ NIERDZEWNĄ
Część nr: 2
HYDRANT NADZIEMNY Z KOLUMNĄ NIERDZEWNĄ
Zadanie nr 3 TABLICA INFORMACYJNA EMALIOWANA
Część nr: 3
TABLICA INFORMACYJNA EMALIOWANA
Zadanie nr 4 ŁĄCZNIKI TŁOCZNE DO WĘŻY
Część nr: 4
ŁĄCZNIKI TŁOCZNE DO WĘŻY
Zadanie nr 5 NASADY DO ŁĄCZENIA WĘŻA Z GWINTEM WEWNĘTRZNYM
Część nr: 5
NASADY DO ŁĄCZENIA WĘŻA Z GWINTEM WEWNĘTRZNYM
Zadanie nr 6 WSTAWKI HYDRANTOWE ŻELIWNE
Część nr: 6
WSTAWKI HYDRANTOWE ŻELIWNE
Zadanie nr 7 PRZYŁĄCZA HYDRANTOWE KPL NA RURĘ
Część nr: 7
PRZYŁĄCZE HYDRANTOWE KPL NA RURĘ
Zadanie nr 8 PRZEŁĄCZNIK DO ŁĄCZENIA ŁĄCZNIKÓW
Część nr: 8
PRZEŁĄCZNIK DO ŁĄCZENIA ŁĄCZNIKÓW
Zadanie nr 9 PRZEŁĄCZNIK DO ŁĄCZENIA ŁĄCZNIKÓW
Część nr: 9
Zadanie nr 10 ROZDZIELACZE GRZYBKOWE i KULOWE
Część nr: 10
ROZDZIELACZE GRZYBKOWE i KULOWE
Zadanie nr 11 WYSYSACZ WODY
Część nr: 11
WYSYSACZ WODY
Zadanie nr 12 PRĄDOWNICA WODNA ZAMYKANA ZAWOREM KULOWYM Z NASADĄ I TUBĄ
Część nr: 12
PRĄDOWNICA WODNA ZAMYKANA ZAWOREM KULOWYM Z NASADĄ I TUBĄ
Zadanie nr 13 PRĄDOWNICA WODNA PROSTA ZWYKŁA PRZEPŁYWOWA DYSZA I NASADA
Część nr: 13
PRĄDOWNICA WODNA PROSTA ZWYKŁA PRZEPŁYWOWA DYSZA I NASADA
Zadanie nr 14 SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA BEZ WYPOSAŻENIA
Część nr: 14
SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA BEZ WYPOSAŻENIA
Zadanie nr 15 SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA Z WYPOSAŻENIEM
Część nr: 15
SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA Z WYPOSAŻENIEM
Zadanie nr 16 SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA Z WYPOSAŻENIEM
Część nr: 16
Zadanie nr 17 KLUCZ UNIWERSALNY
Część nr: 17
KLUCZ UNIWERSALNY
Zadanie nr 18 HYDRONETKA WODNA
Część nr: 18
HYDRONETKA WODNA
Zadanie nr 19 UCHWYT GAŚNICY GAŚNICA PROSZKOWA
Część nr: 19
UCHWYT GAŚNICY GAŚNICA PROSZKOWA