II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
2016. évre szolgáltatás-megrendelési szerződés a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján.
Hivatkozási szám: MKB8/2016
II.1.2)Fő CPV-kód90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
II.1.4)Rövid meghatározás:
23 000 000 kg (+ 25 %) Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható kombinált gyűjtésű elektronikai berendezések hulladékainak (EWC 200136, EWC 160214, EWC 200135*, EWC 160213*, EWC 160216) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása az alábbiak szerint:
9 660 000 kg (+ 25 %) Háztartási nagygépek (kivéve hűtőgépek).
4 370 000 kg (+ 25 %) Háztartási kisgépek.
5 290 000 kg (+ 25 %) IT (kivéve képmegjelenítő berendezések) és mobiltelefon.
2 875 000 kg (+ 25 %) Szórakoztató elektronikai készülékek (kivéve képmegjelenítő berendezések).
552 000 kg (+ 25 %) Elektromos és elektronikus barkácsgépek, szerszámok (kivéve a nagyméretű, helyhez kötött ipari szerszámok).
69 000 kg (+ 25 %) Játékok, szabadidős és sportfelszerelések.
115 000 kg (+ 25 %) Ellenőrző és vezérlő eszközök.
69 000 kg (+ 25 %) Adagoló automaták.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Magyarország közigazgatási területén keletkező termékként tovább nem használható kombinált gyűjtésű elektronikai berendezések hulladékainak gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
12 000 000 kg (+ 25 %) kombinált gyűjtésű elektronikai berendezések hulladékainak (EWC 200136, EWC 160214, EWC 200135*, EWC 160213*, EWC 160216) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása az alábbiak szerint:
5 040 000 kg (+ 25 %) Háztartási nagygépek (kivéve hűtőgépek).
2 280 000 kg (+ 25 %) Háztartási kisgépek.
2 760 000 kg (+ 25 %) IT (kivéve képmegjelenítő berendezések) és mobiltelefon.
1 500 000 kg (+ 25 %) Szórakoztató elektronikai készülékek (kivéve képmegjelenítő berendezések).
288 000 kg (+ 25 %) Elektromos és elektronikus barkácsgépek, szerszámok (kivéve a nagyméretű, helyhez kötött ipari szerszámok).
36 000 kg (+ 25 %) Játékok, szabadidős és sportfelszerelések.
60 000 kg (+ 25 %) Ellenőrző és vezérlő eszközök.
36 000 kg (+ 25 %) Adagoló automaták.
Rész száma: 2
2 000 000 kg (+ 25 %) kombinált gyűjtésű elektronikai berendezések hulladékainak (EWC 200136, EWC 160214, EWC 200135*, EWC 160213*, EWC 160216) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása az alábbiak szerint:
840 000 kg (+ 25 %) Háztartási nagygépek (kivéve hűtőgépek).
380 000 kg (+ 25 %) Háztartási kisgépek.
460 000 kg (+ 25 %) IT (kivéve képmegjelenítő berendezések) és mobiltelefon.
250 000 kg (+ 25 %) Szórakoztató elektronikai készülékek (kivéve képmegjelenítő berendezések).
48 000 kg (+ 25 %) Elektromos és elektronikus barkácsgépek, szerszámok (kivéve a nagyméretű,helyhez kötött ipari szerszámok).
6 000 kg (+ 25 %) Játékok, szabadidős és sportfelszerelések.
10 000 kg (+ 25 %) Ellenőrző és vezérlő eszközök.
6 000 kg (+ 25 %) Adagoló automaták.
Rész száma: 3
48 000 kg (+ 25 %) Elektromos és elektronikus barkácsgépek, szerszámok (kivéve a nagyméretű, helyhez kötött ipari szerszámok).
Rész száma: 4
Rész száma: 5
Rész száma: 6
1 000 000 kg (+ 25 %) kombinált gyűjtésű elektronikai berendezések hulladékainak (EWC 200136, EWC 160214, EWC 200135*, EWC 160213*, EWC 160216) gyűjtése, szállítása, 2016. évi előkezelése és további kezelésre történő átadása az alábbiak szerint:
420 000 kg (+ 25 %) Háztartási nagygépek (kivéve hűtőgépek).
190 000 kg (+ 25 %) Háztartási kisgépek.
230 000 kg (+ 25 %) IT (kivéve képmegjelenítő berendezések) és mobiltelefon.
125 000 kg (+ 25 %) Szórakoztató elektronikai készülékek (kivéve képmegjelenítő berendezések).
24 000 kg (+ 25 %) Elektromos és elektronikus barkácsgépek, szerszámok (kivéve a nagyméretű, helyhez kötött ipari szerszámok).
3 000 kg (+ 25 %) Játékok, szabadidős és sportfelszerelések.
5 000 kg (+ 25 %) Ellenőrző és vezérlő eszközök.
3 000 kg (+ 25 %) Adagoló automaták.
Rész száma: 7
Rész száma: 8