Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Подготовка и изпълнение на 4-тото проучване сред европейските дружества (ECS).
Референтен номер: 161016/4301.
II.1.2)Основен CPV код79311200 Услуги, свързани с провеждането на проучвания
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на тази процедура по възлагане на обществена поръчка е подготовката и изпълнението на 4-тото проучване сред европейските дружества във всички държави-членки в Европейския съюз (ЕС).
Това е обща обществена поръчка на Eurofound и Cedefop, които решиха не само да обединят ресурси и експертни познания на този етап, но също и на етап изпълнение на поръчката.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
Максимален брой обособени позиции, които могат да бъдат възложени на един оферент: 1
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Проучване за компютърно подпомогнато провеждане на уеб интервюта (CAWI), подкрепено чрез осъществяване на контакт по телефона и последващо проследяване
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79311000 Услуги, свързани с проучвания
72314000 Услуги по събиране и сортиране на данни
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
За партида 1 от изпълнителя ще се изисква да администрира както управлението, така и представителните интервюта сред служителите с помощта на компютърно подпомогнато провеждане на уеб интервюта (CAWI). Отсяването на респондентите трябва да бъде извършено с помощта на компютърно подпомогнато провеждане на уеб интервюта (CATI).
Обособена позиция №: 2
За партида 2 от изпълнителя ще се изисква да осъществи всички етапи на проучването чрез CATI.
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Příprava a realizace 4. Evropského průzkumu společností (ECS).
Spisové číslo: 161016/4301.
II.1.2)Hlavní kód CPV79311200 Realizace průzkumu
II.1.4)Stručný popis:
Předmět tohoto výběrového řízení je příprava a realizace 4. Evropského průzkumu společností ve všech členských státech Evropské unie (EU).
Toto je společné výběrové řízení Eurofoundu a Cedefopu, které se rozhodly, že spojí zdroje a odbornost nejen v této fázi, ale i ve fázi realizace zakázky.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
Nejvyšší počet částí, které mohou být uděleny jednomu uchazeči: 1
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Průzkum metodou internetového dotazování s počítačovou podporou (CAWI), podpořený telefonickým kontaktováním a navazujícími činnostmi
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79311000 Průzkum služeb
72314000 Sběr a zařazování dat
II.2.4)Popis zakázky:
Pro položku č. 1 bude poskytovatel služeb vyzván, aby uskutečnil reprezentativní pohovory s vedoucími pracovníky i řadovými zaměstnanci metodou internetového dotazování s počítačovou podporou (CAWI). Prověření pro respondenty mělo být provedeno metodou telefonického dotazování s počítačovou podporou (CATI).
Část č.: 2
Pro položku č. 2 bude poskytovatel služeb vyzván k provedení všech fází prostřednictvím průzkumu CATI.
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Preparazione e attuazione della quarta indagine sulle imprese europee.
Numero di riferimento: 161016/4301.
II.1.2)Codice CPV principale79311200 Servizi di esecuzione di indagini
II.1.4)Breve descrizione:
Oggetto della presente procedura d'appalto è la preparazione e realizzazione della quarta indagine sulle imprese europee in tutti gli Stati membri dell'Unione europea (UE).
Si tratta di un appalto congiunto di Eurofound e Cedefop, che hanno deciso di unire le proprie risorse e competenze non solo in questa fase, ma anche in fase di realizzazione del contratto.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
Numero massimo di lotti che possono essere aggiudicati a un offerente: 1
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Indagine sulla realizzazione di interviste sul web assistite da computer, supportata dal contatto telefonico e dal seguito dato
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari79311000 Servizi di indagine
72314000 Servizi di raccolta e di collazione dati
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Per il lotto 1, il contraente dovrà gestire le interviste rappresentative sia con i dirigenti sia con i lavoratori, realizzate sul web e assistite da computer. La selezione dei partecipanti dovrà essere effettuata tramite interviste telefoniche assistite da computer.
Indagine sulla realizzazione di interviste sul web assistite da computer, supportate dal contatto telefonico e dal seguito dato
Lotto n.: 2
Per il lotto 2, al contraente sarà richiesto di eseguire tutte le fasi dell'indagine tramite CATI.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Preparation and implementation of the 4th European company survey (ECS).
Reference number: 161016/4301.
II.1.2)Main CPV code79311200 Survey conduction services
II.1.4)Short description:
The subject matter of this procurement procedure is preparation and implementation of the 4th European company survey in all European Union (EU) Member States.
This is a joint procurement of Eurofound and Cedefop which decided not only to join resources and expertise at this stage but at the contract implementation stage as well.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 1
II.2)Description
II.2.1)Title:
Computer-assisted Web interviewing (CAWI) survey, supported by telephone contacting and follow-up
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)79311000 Survey services
72314000 Data collection and collation services
II.2.4)Description of the procurement:
For lot 1 the contractor will be required to administer both the management and the employee representative interview through computer-assisted Web interviewing (CAWI). The screening for respondents should be carried out through computer-assisted telephone interviewing (CATI).
Lot No: 2
For lot 2 the contractor will be required to carry out all stages of the survey through CATI.