Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: OIL.06/PO/2018/057
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas09123000 Gamtinės dujos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Ši sutartis skirta gamtinių dujų, kurios bus skirtos šioms Liuksemburge įsikūrusioms ES institucijoms, tiekimui:
Europos Komisija, per „Office“ „Infrastructures et logistique“ – Liuksemburgas (OIL – Infrastruktūros ir logistikos biuras Liuksemburge);
Europos Parlamentas (EP);
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (ESTT);
II Europos mokykla (EEII).
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 8 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atitinkamų pastatų ir pristatymo vietų sąrašas pridedamas prie sutarties I.B.1) priedo.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:Atsauces numurs: OIL.06/PO/2018/057
II.1.2)Galvenās CPV kods09123000 Dabasgāze
II.1.4)Īss apraksts:
Šis līgums ir par dabasgāzes, kas jānogādā turpmāk minētajās ES iestādēs Luksemburgā, piegādi:
Eiropas Komisija, Infrastruktūras un loģistikas birojs Luksemburgā (OIL);
Eiropas Parlaments (EP);
Eiropas Savienības Tiesa (EST);
II Eiropas skola (EEII).
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 8 300 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Ēku un attiecīgo piegādes punktu saraksts ir pievienots līguma I pielikuma B.1) daļā.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: OIL.06/PO/2018/057
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod09123000 Naturgas
II.1.4)Kort beskrivning:
Föreliggande avtal avser leverans av naturgas till följande EU-institutioner belägna i Luxemburg:
Europeiska kommissionen, via “infrastruktur- och logistikbyrån” — Luxemburg (OIL);
Europaparlamentet (EP);
Europeiska unionens domstol (Court of Justice of the European Union – CJEU);
Europaskolan II (École européenne II – EEII).
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 8 300 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Förteckningen över berörda byggnader och leveransställen bifogas i bilaga I.B.1) till avtalet.