Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Lengvosios atletikos maniežo Žirmūnų g. 1H, Vilniuje, architektūrinio projekto konkursas
II.1.2)Main CPV code71220000 Architectural design services
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71220000 Architectural design services
II.2.4)Description of the procurement:
Lengvosios atletikos maniežo Žirmūnų g. 1H, Vilniuje, architektūrinės idėjos projektinių pasiūlymų ir parengiamųjų darbų, statybos techninio projekto, BIM modelio parengimo, pagrindinių pastato erdvių interjerų bei statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugos.