Услуги - 191803-2018
България-София: Услуги по техническо обслужване и ремонт на леки автомобили
2018/S 085-191803
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Агенция „Митници“.
II.1.2)Основен CPV код
50112000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на леки автомобили
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на възлагане с настоящата поръчка е: „Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Агенция „Митници“ със седем обособени позиции, както следва:
— Обособена позиция № 1: „Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Митница Лом в гр. Лом“,
— Обособена позиция № 2: „Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Митница Лом в гр. Видин“,
— Обособена позиция № 3: „Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Митница Русе“,
— Обособена позиция № 4: „Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Митница Югозападна в гр. Петрич“,
— Обособена позиция № 5: „Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Митница Варна, в гр. Варна“,
— Обособена позиция № 6: „Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Митница Варна, в гр. Добрич“,
— Обособена позиция № 7: „Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Митница Варна, в гр. Шумен“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Извънгаранционна поддръжка и ремонт на автомобилния парк на Митница Варна, в гр. Варна“.
Обособена позиция №: 5
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката обхваща техническо обслужване, текущ и основен ремонт на служ. автомобили, вкл. доставка и/или подмяна на резервни авточасти, възли, детайли, материали, принадлежности, консумативи на МПС, необходими за експлоатационното им поддържане, както и извършване на периодични техн. прегледи.
Участникът, избран за изпълнител следва да има готовност за извънгаранционно обслужване и ремонт и на други автомобили, в зависимост от вътрешно преразпределяне в структурата на агенцията при спазване условията на договора и начина на ценообразуване на извършваните дейности.
Автомобилите, подлежащи на извънгаранционна поддръжка и ремонт, включени в обособената позиция са следните марки и модели: Форд Фокус,Форд Куга, Мерцедес 250 D, Додж Неон, Фолксваген Транспортер, Фолксваген Каравел, Мерцедес 413 CDI, Шкода октавия, Ленд Роувер, Рено Еспейс, Ситроен Джъмпер, Мерцедес Спринтер, Рено Мастер, Грейт уолл стийд.