Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Árubeszerzések - 191956-2022
Magyarország-Budapest: Mobiltelefonok
2022/S 072-191956
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Elöregedett mobiltelefonok cseréje
Hivatkozási szám: EKR000088712022
II.1.2)Fő CPV-kód
32250000 Mobiltelefonok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tárgy: Elöregedett mobiltelefonok cseréje
Mennyiség:
Cikkszám: SM-A528BZKDEUE
Megnevezés: SAMSUNG GALAXY A52S 5G DS 6+128GB BLACK
Mennyiség: 250
Mértékegység: db
A beszerzés tárgyának részletes leírását, az elvégzendő feladatokat a közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki Leírás tartalmazza.
CPV-kód:
A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel felhívjuk a figyelmet, hogy valamennyi, az ajánlattételi felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra vonatkozó hivatkozás csak a szerződés tárgyának kellően pontos és érthető leírását szolgálja azzal, hogy ezek tekintetében az Ajánlatkérő elfogad azzal/azokkal egyenértékű dologra, eljárásra, védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra vonatkozó ajánlatot is. Az előbbiek szerinti egyenértékű dologra, eljárásra, védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra, vagy gyártási folyamatra vonatkozó ajánlat esetén az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell. Az egyenértékűség akkor állapítható meg, ha az egyenértékűként bemutatott termék valamennyi jellemzője a felhasználási értékét illetően legalább a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban foglaltak szerinti műszaki-funkcionális tulajdonságokkal rendelkezik.
Egyenértékű termék megajánlása esetén az ajánlatba csatolandó „Műszaki megfelelősségi táblázatok”-nak minden oszlopát szükséges kitölteni.
A jelen versenyújranyitás eredményeként létrejövő szerződés teljesítésével kapcsolatban irányadó a keretmegállapodás VII.1. pontja.
A részajánlattétel kizárása:
Ajánlatkérő részajánlattételi lehetőséget nem biztosít és alternatív ajánlatot sem fogad el az alábbiakra tekintettel:
A beszerzés tárgyát egyetlen termékazonosító lefedi, melynek megbontása nem lehetséges. Hibakezelés vagy nem megfelelő működés esetén nehézséget okozna a különböző szállítókkal való egyeztetés. Továbbá jelen közbeszerzési eljárás kapcsán nincs olyan funkcionális/gazdasági/területi, vagy egyéb szempont, mely alkalmas lehet önálló közbeszerzési rész(ek) meghatározására.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: