Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa tarcicy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 201-1
Nuorodos numeris: 701903629
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas03419000 Padarinė mediena
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tarcicy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - bal iglasty
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)03411000 Spygliuočių mediena
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina
Zadanie nr 2 - deska iglasta
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 - podkład kopalniany iglasty nasycony
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Podkład kopalniany iglasty nasycony
Zadanie nr 4 - podkład kolejowy iglasty typ 2B nasycony
Pirkimo dalies Nr.: 4
Podkład kolejowy iglasty typ 2B nasycony