Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ROK Reinigen en Inspecteren in de gemeente Zeist
Reference number: 2022-W001
II.1.2)Main CPV code90400000 Sewage services
II.1.4)Short description:
De gemeente Zeist reinigt en inspecteert jaarlijks delen van de hoofdriolering. Voor de komende jaren zoekt de gemeente een partner voor de uitvoering van deze werkzaamheden. De werkzaamheden worden risico gestuurd (niet geclusterd) opgedragen in de deelopdrachten. Dit kan resulteren in deelopdrachten waar her en der een streng gereinigd moet worden.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
De gemeente heeft per jaar gemiddeld een budget beschikbaar van €100.000,- exclusief btw. Elk jaarbudget wordt als taakstellend gezien.
De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen veranderen, met dien verstande dat de omvang van de opdracht het jaarlijkse plafondbedrag van €200.000,- niet te boven kan gaan.