Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
OKM - Luokka 2- Viestintä- ja markkinointipalvelut 2020-2026 (DPS)
Viitenumero: 423122
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
II.2)Kuvaus
II.2.1)Nimi:
Viestinnän suunnittelu ja toteutus
Osa nro: 1
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Osa-alueen 1 hankinnan kohteena on viestinnän suunnittelu ja toteutus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)39294100 Viestintä- ja mainostuotteet
Osa-alue 2:n hankinnan kohde on uutiskirjepalvelut