Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Transportní defibrilátory
II.1.2)Hlavní kód CPV33182100 Defibrilátor
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Kupní smlouvy na dodávku 12 ks transportních defibrilátorů které jsou vhodné pro sanitní vozidla RLP a RZP dle specifikace.