Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup urządzenia do druku 3D z materiałów ceramicznych, metalicznych, polimerowych oraz kompozytów
Numer referencyjny: ZP/10/21
II.1.2)Główny kod CPV30232100 Drukarki i plotery
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem postępowania jest zakup urządzenia do druku 3D z materiałów ceramicznych, metalicznych, polimerowych oraz kompozytów.