Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Maritiem IV Servicepunt (MIVSP) levering sensoren RWS.
Referentienummer: 3112 2403
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie76520000 Offshorediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De Nederlandse overheid wil met het (SER) Energieakkoord onder andere het aandeel windenergie in de Nederlandse energiemix aanzienlijk vergroten.
Hiervoor heeft de Nederlandse overheid voor de Nederlandse kust (gefaseerd) drie (3) windenergiegebieden ontwikkeld/in ontwikkeling.
1. Borssele.
2. Hollandse kust (zuid).
3. Hollandse kust (noord).
RWS-CIV gaat voor genoemde gebieden de IV dienstverlening verzorgen. Deze drie (3) nieuwe windgebieden zullen via het Net op Zee op het landelijk hoogspanningsnet worden aangesloten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)38115000 Radarapparatuur
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 60
Prijs - Weging: 40
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)38121000 Windmeters