II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Konvencionalna in ekološka živila po sklopih za obdobje 2 let za potrebe OŠ Polje.
Referenčna številka dokumenta: 430-1007/2017
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4)Kratek opis:
Predmet naročila so sukcesivne dobave konvencionalnih in ekoloških živil po sklopih za obdobje 2 let za potrebe OŠ Polje.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15500000 Mlečni izdelki
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeSpodaj navedena merila
Merilo kakovosti - Ime: Shema kakovosti / Ponder: 0,10
Merilo kakovosti - Ime: Embalaža / Ponder: 0,05
Merilo kakovosti - Ime: Več ekoloških živil / Ponder: 0,05
Cena - Ponder: 0,80
II.2.1)Naslov:
Bio mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 1.2
II.2.4)Opis javnega naročila:
Bio mleko in mlečni izdelki.
Sveže mlado goveje, svinjsko in telečje meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 2.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
OŠ Polje, Polje 358, SI-1000 Ljubljana.
Perutninsko meso in izdelki
Št. sklopa: 2.2
Perutninsko meso in mesni izdelki.
Bio sveže goveje in svinjsko meso
Št. sklopa: 2.3
Bio sveže goveje in svinjsko meso.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 3.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15119600 Ribje meso
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Zamrznjene in sveže ribe.
Konzervirani ribji izdelki
Št. sklopa: 3.2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Konzervirani ribji izdelki.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03142500 Jajca
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 6.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sveža zelenjava in sadje.
Jabolka – integrirana pridelava
Št. sklopa: 6.2
Jabolka – integrirana pridelava.
Suho sadje in suhe stročnice
Št. sklopa: 6.3
15331000 Predelane vrtnine
15332410 Suho sadje
Suho sadje in suhe stročnice.
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 7.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15331100 Sveže ali zamrznjene vrtnine
15332000 Predelano sadje in oreški
Zamrznjena zelenjava in sadje.
Konzervirana in vložena zelenjava, sadje ter marmelade
Št. sklopa: 7.2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah
15331500 Vrtnine, konzervirane v kisu
15332200 Marmelade in džemi; sadni želeji; pireji in namazi iz sadja ali oreškov
15332400 Konzervirano sadje
Konzervirana in vložena zelenjava, sadje ter marmelade.
Nektarji, sok 100 %, ledeni čaj
Št. sklopa: 8.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
15980000 Brezalkoholne pijače
Nektarji, sok 100 %, ledeni čaj.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8.2
Cena - Ponder: 0,85
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8.3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15800000 Razna živila
Sirupi za točilno napravo
Št. sklopa: 8.4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15900000 Pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Sirupi za točilno napravo.
Oluščena žita, pripravljeni izdelki iz žit, moke, testenine
Št. sklopa: 9.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Oluščena žita, pripravljeni izdelki iz žit, moke, testenine.
Zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 10.1
15800000 Razna živila
Zamrznjeni izdelki iz testa.
Kruh, pekovsko pecivo, keksi, slaščičarski izdelki, sendviči
Št. sklopa: 11.1
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
15820000 Prepečenec in piškoti; trajno pecivo in slaščice
Kruh, pekovsko pecivo, keksi, slaščičarski izdelki, sendviči.
Bio kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 11.2
Bio kruh in pekovsko pecivo.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 12.1
Ostala živila in začimbe.