Τροποποίηση σύμβασης/παραχώρησης κατά τη διάρκεια ισχύος της
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Ηλεκτρονικός, ανοικτός διεθνής διαγωνισμός προμήθειας πουλερικών, βοείου κρέατος, χοιρινού κρέατος, γάλακτος εβαπορέ, βρεφικών τροφών, οσπρίων, ρυζιού, ζυμαρικών, ειδών παντ/λείου, πελτέ ντομάτας κ.ά..
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 11
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV03222400 Ελιές
II.2.4)Περιγραφή της προμήθειας κατά τη στιγμή σύναψης της σύμβασης:
Προμήθεια:
— ελιές: 22.476 τεμάχια.