Leveringen - 193560-2019
Griekenland-Chalkida: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
2019/S 081-193560
Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ηλεκτρονικός, ανοικτός διεθνής διαγωνισμός προμήθειας πουλερικών, βοείου κρέατος, χοιρινού κρέατος, γάλακτος εβαπορέ, βρεφικών τροφών, οσπρίων, ρυζιού, ζυμαρικών, ειδών παντ/λείου, πελτέ ντομάτας κ.ά..
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Ομάδα Ξ: Γαλακτοκομικά.
Perceel nr.: 15
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
15542300 Fetakaas
15544000 Harde kaas
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding op het moment waarop de overeenkomst wordt gesloten:
Προμήθεια:
— τυρί φέτα: 22.476 τεμάχια,
— τυρί σκληρό: 22.476 τεμάχια.