Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytnutí protipožárního poplašného systému pro Eurofound.
Spisové číslo: 161902/4073.
II.1.2)Hlavní kód CPV45312100 Instalace a montáž požárních systémů
II.1.4)Stručný popis:
Dodávka, instalace, testování a uvedení do provozu nové zdokonalené verze protipožárního poplašného systému, který bude instalován na adrese Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRSKO.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Dodávka, instalace, testování a uvedení do provozu nové zdokonalené verze protipožárního poplašného systému, který bude instalován na adrese Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRSKO. Další podrobnosti viz část B zadávací dokumentace – specifikace nabídkového řízení.
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Levering af brandalarmeringsanlæg til Eurofound.
Sagsnr.: 161902/4073.
II.1.2)Hoved-CPV-kode45312100 Installation af brandalarmsystem
II.1.4)Kort beskrivelse:
Levering, installering, testning og idriftsættelse af nye opgraderinger til brandalarmeringsanlæg, der skal installeres hos Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRLAND.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 150 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Levering, installering, testning og idriftsættelse af nye opgraderinger til brandalarmeringsanlæg, der skal installeres hos Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRLAND. Jf. venligst del B i udbudsmaterialet for yderligere oplysninger.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Brandmeldesystem für die Eurofound.
Referenznummer der Bekanntmachung: 161902/4073.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45312100 Installation von Brandmeldeanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Lieferung, Installation, Erprobung und Inbetriebnahme im Zusammenhang mit einer Aktualisierung des neuen Brandmeldesystems, die bei der Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRLAND, zu installieren ist.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 150 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Lieferung, Installation, Erprobung und Inbetriebnahme im Zusammenhang mit einer Aktualisierung des neuen Brandmeldesystems, die bei der Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRLAND, zu installieren ist. Für weitere Auskünfte wird auf Teil B der Beschaffungsunterlagen (Ausschreibungsunterlagen) verwiesen.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of fire alarm system for Eurofound.
Reference number: 161902/4073.
II.1.2)Main CPV code45312100 Fire-alarm system installation work
II.1.4)Short description:
The supply, installation, testing and commissioning for new fire alarm system upgrade to be installed at Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRELAND.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 150 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The supply, installation, testing and commissioning for new fire alarm system upgrade to be installed at Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRELAND. Please refer to part B of the procurement documents — tender specifications for further details.
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Córas aláram dóiteáin a chur ar fáil le haghaidh Eurofound.
Uimhir thagartha: 161902/4073.
II.1.4)Cur síos achomair:
Soláthar, suiteáil, tástáil agus coimisiúnú don uasghrádú ar an gcóras aláram dóiteáin nua atá le suiteáil ag Eurofound, Bóthar Wyattville, Baile Uí Lachnáin, Dublin 18, ÉIRE.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 150 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Soláthar, suiteáil, tástáil agus coimisiúnú don uasghrádú ar an gcóras aláram dóiteáin nua atá le suiteáil ag Eurofound, Bóthar Wyattville, Baile Uí Lachnáin, Baile Átha Cliath 18, ÉIRE. Féach ar chuid B de na doiciméid soláthair — sonraíochtaí tairisceana le haghaidh tuilleadh sonraí.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ugunsgrēka signalizācijas sistēmas nodrošināšana Eurofound.
Atsauces numurs: 161902/4073.
II.1.2)Galvenās CPV kods45312100 Ugunsgrēka signalizācijas sistēmas ierīkošana
II.1.4)Īss apraksts:
Jaunas, modernizētas ugunsgrēka signalizācijas sistēmas piegāde, uzstādīšana, testēšana un nodošana ekspluatācijā; sistēma jāuzstāda Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, ĪRIJĀ.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Jaunas, modernizētas ugunsgrēka signalizācijas sistēmas piegāde, uzstādīšana, testēšana un nodošana ekspluatācijā; sistēma jāuzstāda Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, ĪRIJĀ. Sīkāku informāciju lūdzam skatīt iepirkuma dokumentu B daļā (konkursa specifikācijās).
Base jurídica:
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Fornecimento de sistema de alarme de incêndio para a Eurofound.
Número de referência: 161902/4073.
II.1.2)Código CPV principal45312100 Instalação de sistemas de alarme contra incêndio
II.1.4)Descrição resumida:
Fornecimento, instalação, ensaio e colocação em funcionamento da nova atualização do sistema de alarme de incêndio a instalar na Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRLANDA.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Fornecimento, instalação, ensaio e colocação em funcionamento da nova atualização do sistema de alarme de incêndio a instalar na Eurofound, Wyattville Road, Loughlinstown, Dublin 18, IRLANDA. Consultar a parte B da documentação do concurso — caderno de encargos para mais informações.