Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Program udělování cen Natura 2000.
Spisové číslo: ENV.B.3/SER/2016/0021.
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této zakázky je poskytnout technickou podporu Komisi při realizaci programu udělování cen EU Natura 2000. Cílem této komunikační iniciativy je uznání vynikajících výsledků v oblasti správy míst zapojených do programu Natura 2000 a zachování jeho cílů v celé EU, s předvedením přidané hodnoty pro místní hospodářství a blahobyt obyvatel. Kromě toho se toto zadání zaměřuje na zvýšení povědomí širšího publika o programu Natura 2000 a politik v oblasti přírody a biologické rozmanitosti EU a klade si za cíl také umožnit lidem, aby se dozvěděli více informací o iniciativách v oblasti ochrany přírody a o příkladech osvědčené praxe v místech, kde žijí, a dokázali tyto iniciativy a příklady ocenit.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Otevřená výzva k podání nabídek – zakázka na služby. Zakázku lze obnovit jedenkrát (na celkem 48 měsíců). 600 000 EUR ročně, obnovitelná jedenkrát (celkový rozpočet je proto 1 200 000 EUR).
Tjenesteydelser - 194017-2016
Belgien-Bruxelles: Plan for tildeling af Natura 2000-prisen
2016/S 109-194017
Udbudsbekendtgørelse
Tjenesteydelser
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Plan for tildeling af Natura 2000-prisen.
Sagsnr.: ENV.B.3/SER/2016/0021.
II.1.2)Hoved-CPV-kode
90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med denne kontrakt er at yde teknisk støtte til Kommissionen i forbindelse med gennemførelsen af EU's plan for tildeling af Natura 2000-prisen. Formålet med dette formidlingstiltag er at anerkende kvaliteten i forvaltningen af Natura 2000-lokaliteter og indsatser for bevarelse i hele EU, som viser merværdien for den lokale økonomi og befolkningernes trivsel. Tildelingen af prisen sigter desuden mod at øge den bredere offentligheds bevidsthed vedrørende Natura 2000 og EU's natur- og biodiversitetspolitikker, men også mod at give offentligheden mulighed for at lære mere og være stolte af naturbeskyttelsesinitiativer og konkrete gode eksempler på det sted, hvor de bor.
II.1.5)Anslået samlet værdi
Værdi eksklusive moms: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Offentligt udbud — tjenesteydelseskontrakt. Kontrakt med mulighed for fornyelse 1 gang (48 måneder i alt). 600 000 EUR pr. år med mulighed for forlængelse 1 gang (det samlede budget er derfor 1 200 000 EUR).
Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 194017-2016
Belgien-Brüssel: Prämiensystem Natura 2000
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Prämiensystem Natura 2000.
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV.B.3/SER/2016/0021.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ziel dieses Auftrags ist die Bereitstellung technischer Unterstützung für die Kommission im Rahmen der Umsetzung des Prämiensystems Natura 2000 der EU. Diese Kommunikationsmaßnahme zielt darauf ab, herausragende Leistungen bei der Verwaltung von Standorten von Natura 2000 und Erfolge bei der Erhaltungsarbeit in der gesamten EU anzuerkennen, wobei der Mehrwert für die lokale Wirtschaft und das Wohlergehen der Menschen herausgestellt werden soll. Darüber hinaus ist es Ziel dieser Prämie, die breite Öffentlichkeit für Natura 2000 und die Politik der EU in den Bereichen Natur und biologische Vielfalt zu sensibilisieren und es den Menschen weiterhin zu ermöglichen, mehr über Naturschutzmaßnahmen zu erfahren und Stolz für solche Maßnahmen zu empfinden, sowie positive Beispiele an den Orten, an denen die Menschen leben, zu etablieren.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ausschreibung im Wege des offenen Verfahrens — Dienstleistungsauftrag. Der Auftrag kann 1-mal verlängert werden (insgesamt 48 Monate). 600 000 EUR pro Jahr, mit möglicher 1-maliger Verlängerung (Gesamtbudget daher 1 200 000 EUR).
Diensten - 194017-2016
België-Brussel: Systeem voor de toekenning van Natura 2000
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Systeem voor de toekenning van Natura 2000.
Referentienummer: ENV.B.3/SER/2016/0021.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van deze opdracht is de technische ondersteuning van de Commissie bij de tenuitvoerlegging van het systeem voor de toekenning van Natura 2000. Het doel van dit communicatie-initiatief is de erkenning van uitmuntendheid bij het beheer van Natura 2000-sites en van prestaties op het gebied van natuurbehoud in de hele EU, waarbij de toegevoegde waarde voor plaatselijke economieën en het welzijn van de bevolking worden belicht. Daarnaast is deze gunning gericht op bewustmaking van het brede publiek met betrekking tot Natura 2000 en de beleidslijnen van de EU op het gebied van natuur en biodiversiteit, maar tevens op het in staat stellen van mensen om meer te leren en fier te zijn over natuurbeschermingsinitiatieven en concrete goede voorbeelden in hun woonplaatsen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving — dienstenovereenkomst. De opdracht kan eenmaal worden verlengd (totaal 48 maanden). 600 000 EUR per jaar, eenmaal verlengbaar (dus met een totale begroting van 1 200 000 EUR).
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Programul de acordare de premii Natura 2000.
Număr de referinţă: ENV.B.3/SER/2016/0021.
II.1.2)Cod CPV principal90700000 Servicii privind mediul
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul acestui contract este de a furniza asistență tehnică Comisiei pentru implementarea programului de acordare de premii Natura 2000 al UE. Obiectivul acestei inițiative de comunicare este de a recunoaște excelența în materie de gestionare a siturilor Natura 2000 și a realizărilor în materie de conservare din întreaga UE, ilustrând valoarea adăugată pentru economiile locale și bunăstarea oamenilor. În plus, aceste premii au ca scop să sensibilizeze publicul larg cu privire la Natura 2000 și la politicile UE privind natura și biodiversitatea, dar și să permită oamenilor să afle mai multe și să se simtă mândri de inițiativele de protecție a naturii și de exemplele bune concrete din locurile în care trăiesc.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Licitație deschisă – contract de servicii. Contract care poate fi reînnoit 1 dată (durată totală de 48 de luni). 600 000 EUR pe an, cu o singură posibilitate de reînnoire (prin urmare, buget total de 1 200 000 EUR).
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Schéma pre udeľovanie označenia Natura 2000.
II.1.2)Hlavný kód CPV90700000 Environmentálne služby
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto zákazky je poskytnúť technickú podporu pre Komisiu pri realizácii schémy pre udeľovanie označenia Natura 2000. Cieľom tejto komunikačnej iniciatívy je oceniť excelentnosť v správe miest Natura 2000 a úspechy v oblasti ochrany v celej EÚ, pričom prezentuje pridanú hodnotu pre miestne hospodárstvo a blaho ľudí. Okrem toho je cieľom tohto udeľovania zvýšiť informovanosť širokej verejnosti o Natura 2000 a politikách EÚ v oblasti prírody a biodiverzity, ale taktiež umožniť ľuďom dozvedieť sa viac a byť hrdí na iniciatívy ochrany prírody a konkrétne dobré príklady iniciatív v mieste ich bydliska.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Výzva na verejnú súťaž – zmluva o obstarávaní služieb. Zmluva obnoviteľná 1-krát (celkovo 48 mesiacov). 600 000 EUR na rok s možnosťou jedného predĺženia (celkový rozpočet je teda 1 200 000 EUR).