Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych HYDROMEL/PUMAR dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Pokój (nr grupy 295-27-10, 295-27-20)
Numer referencyjny: 451800574
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 zezm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych HYDROMEL/PUMAR dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Pokój.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Stojak hydrauliczny dwuteleskopowy
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do obudów ścianowych HYDROMEL/PUMAR dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda Ruch Pokój
Siłownik stropnicy wychylnej
Część nr: 3
Siłownik stropnicy wysuwnej
Część nr: 4