Lieferungen - 194507-2022
die Slowakei-Nitra: Spielplatzausrüstungen
2022/S 073-194507
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Doplnenie medziblokového priestoru Popradská - Kmeťova - mobiliár
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
37535200 Spielplatzausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zhotovenie diela Doplnenie medziblokového priestoru Popradská - Kmeťova - mobiliár pozostávajúcich z dodania zariadenia ihrísk, mestského mobiliáru spolu s jeho inštaláciou, údržba zelene v danom priestore a vybudovaním hracích plôch a javiska v rozsahu dodávok, služieb a prác bližšie špecifikovaných súťažnými podkladmi k zákazke a ich prílohami poskytnutými verejným obstarávateľom v dokumentoch zákazky.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 126 067.67 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
45236110 Oberbauarbeiten für Sportplätze
45237000 Bau von Bühnen
39522130 Markisen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: