II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części i technicznych środków materiałowych do pojazdów
Numer referencyjny: 71/2022
II.1.2)Główny kod CPV34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części i technicznych środków materiałowych do pojazdów w ramach 12 zadań.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Tśm do pojazdu Fiat Ducato
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
II.2.4)Opis zamówienia:
Tśm do pojazdu VW Crafter
Część nr: 2
Tśm do pojazdu Honker/Lublin
Część nr: 3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Tśm do autobusu MAN LION'S COACH
Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12