Lieferungen - 194576-2022
Polen-Gliwice: Laborreagenzien
2022/S 073-194576
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy akcesoriów do produkcji i kontroli jakości 68Ga-PSMA-11 dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Referenznummer der Bekanntmachung: DO/DZ-381-1-15/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy akcesoriów do produkcji i kontroli jakości 68Ga-PSMA-11 dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, a zatem przedmiot zamówienia podzielony jest na trzy odrębne zadania , w tym:
Zadanie nr 1 - Sukcesywne dostawy filtra wentylowanego
Zadanie nr 2 - Sukcesywne dostawy filtra odpowietrzającego z igłą
Zadanie nr 3 - Sukcesywne dostawy zestawów PSMA do bezpośredniego znakowania galem-68
Klauzulę informacyjna wynikająca z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w 2 / 11 w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Zamawiający zawarł w zapisach SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy filtra wentylowanego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
38437000 Laborpipetten und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach:
a) Specyfikacja asortymentowo - cenowa - załącznik nr 2.1-2.3
b) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ
Sukcesywne dostawy filtra odpowietrzającego z igłą
Los-Nr.: 2
Sukcesywne dostawy zestawów PSMA do bezpośredniego znakowania galem-68
Los-Nr.: 3