Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Segretariato per un sistema di previsione dell'UE avente lo scopo di individuare i problemi ambientali emergenti
Numero di riferimento: ENV.A.3/SER/2018/0007
II.1.2)Codice CPV principale90700000 Servizi ambientali
II.1.4)Breve descrizione:
L'obiettivo del presente contratto consiste nel migliorare la comprensione dei responsabili delle politiche delle problematiche ambientali emergenti mediante la fornitura di un Segretariato per il sistema, creato dalla comunità di conoscenza dell'ambiente (EKC) per l'identificazione delle problematiche ambientali emergenti e dei rischi e opportunità connessi (FORENV), che verrà gestito mediante cicli annuali.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 440 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Bando di gara con procedura aperta — appalto di servizi.
Contratto rinnovabile fino a 3 volte (totale di 48 mesi), 110 000 EUR all'anno (importo totale pari a 440 000 EUR).
Belgija-Briuselis: ES prognozavimo sistemos, skirtos iškylantiems aplinkos klausimams nustatyti, sekretoriatas
2018/S 087-194660
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
ES prognozavimo sistemos, skirtos iškylantiems aplinkos klausimams nustatyti, sekretoriatas
Nuorodos numeris: ENV.A.3/SER/2018/0007
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios sutarties tikslas – gerinti politiką formuojančių asmenų supratimą apie iškylančius aplinkos klausimus, suteikiant sekretoriatui Aplinkos žinių bendruomenės ( Environment knowledge community – EKC) sudarytą sistemą, padedančią nustatyti iškylančius aplinkos klausimus ir susijusią riziką bei galimybes (FORENV) ir kuria būtų naudojamasi kasmet.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 440 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atviras kvietimas dalyvauti konkurse – paslaugų pirkimo sutartis.
Sutartis gali būti atnaujinama iki 3 kartų (iš viso 48 mėnesiams) 110 000 EUR per metus (todėl bendras biudžetas – 440 000 EUR).
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Secretariat for an EU foresight system to detect emerging environmental issues
Reference number: ENV.A.3/SER/2018/0007
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
The objective of this contract is to improve the understanding of policy-makers of emerging environmental issues by providing a Secretariat for the system set up by the Environment knowledge community (EKC) for the identification of emerging environmental issues and related risks and opportunities (FORENV), which will be run through annual cycles.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 440 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Open call for tender — Service contract.
Contract renewable up to 3 times (total 48 months) 110 000 EUR per year renewable up to three times (total budget therefore 440 000 EUR).