Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Máquinas expendedoras automáticas.
Número de referencia: OIL06/PO/2017/031.
II.1.2)Código CPV principal
42968100 Distribuidores de bebidas
II.1.4)Breve descripción:
El presente contrato tiene por objeto la celebración de un contrato de concesión relativo a la provisión de espacios para la instalación de máquinas expendedoras automáticas para la venta de bebidas y productos alimenticios en los edificios ocupados por la Comisión Europea en el Gran Ducado de Luxemburgo.
El valor indicado en el apartado II.1.5 representa el volumen de negocios estimado para la duración total de la concesión.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
15980000 Bebidas sin alcohol
15842220 Tabletas de chocolate
15860000 Café, té y productos conexos
II.2.4)Descripción del contrato:
En el marco de la concesión, el contratista garantizará, bajo su responsabilidad, todos los servicios necesarios para la gestión completa de las máquinas expendedoras que suministre, concretamente:
— suministro, instalación, conexión y realización de pruebas de buen funcionamiento de máquinas expendedoras eficientes desde el punto de vista energético y respetuosas con el medioambiente,
— suministro de bebidas y productos alimenticios para las máquinas expendedoras, así como eliminación de los residuos (cajas de embalaje, etc.),
— mantenimiento regular de las máquinas expendedoras (verificaciones del buen funcionamiento, operaciones de mantenimiento técnico, limpieza interior y exterior, desinfección) y eliminación de los residuos,
— arreglo, reparación, sustitución de piezas y, en su caso, de máquinas expendedoras defectuosas,
— control y seguimiento de la calidad, la higiene y la seguridad,
— gestión administrativa y financiera,
— servicio posventa.
El contratista deberá instalar 3 tipos de máquinas expendedoras de productos:
— bebidas calientes (café, té, chocolate caliente, etc.),
— bebidas frías (agua, refrescos, zumos),
— tentempiés (productos alimenticios salados y dulces).
Tá áthas orainn a fhógairt go mbeidh an leagan nua de thairseach TED ag dul beo an 29.01.2024 (dáta táscach - le deimhniú!) An bhfuil spéis agat eolas a fháil faoi na feidhmiúlachtaí nua, na feabhsuithe nua agus an tionchar ar na húsáideoirí? Tugaimid cuireadh duit cuairt a thabhairt ar ár n-alt agus tuilleadh eolais a fháil faoi na príomhathruithe nua agus na príomhfheidhmiúlachtaí nua.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Tá an clárúchán ar oscailt dár 4ú Ceardlann le hathúsáideoirí TED an 14 Nollaig 2023.
Seirbhísí - 195208-2017
Lucsamburg-Lucsamburg: Meaisíní díola
2017/S 099-195208
Fógra conartha
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Meaisíní díola.
Uimhir thagartha: OIL06/PO/2017/031.
II.1.2)Príomhchód CPV
42968100 Drinks dispensers
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é an aidhm conradh lamháltais a dhéanamh lena gcuimseofar limistéir a chur ar fáil chun meaisíní díola a shuiteáil le haghaidh táirgí bia agus deochanna a dhíol sna foirgnimh atá áitithe ag an gCoimisiún Eorpach in Ard-Diúcacht Lucsamburg.
Léiríonn an luach measta i bpointe II.1.5 an láimhdeachas measta le haghaidh thréimhse iomlán an lamháltais.
II.1.5)Luach iomlán measta
Luach gan CBL san áireamh: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bhearta
Tá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise
15980000 Non-alcoholic beverages
15842220 Chocolate bars
15860000 Coffee, tea and related products
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Faoin lamháltas seo, beidh an conraitheoir freagrach as na seirbhísí go léir a chur ar fáil a bheidh riachtanach le haghaidh bainistíocht fhoriomlán na meaisíní díola arna gcur ar fáil aige, go háirithe:
— meaisíní díola a chur ar fáil, a shuiteáil, a nascadh agus tástáil oibriúcháin a dhéanamh ar mheaisíní díola atá tíosach ar fhuinneamh agus neamhdhíobhálach don chomhshaol,
— meaisíní díola a sholáthar le haghaidh táirgí bia agus deochanna, chomh maith le dramhaíl a dhiúscairt (boscaí pacáistithe, srl),
— cothabháil rialta ar mheaisíní díola (seiceáil a dhéanamh go bhfuil siad ag feidhmiú i gceart, cothabháil theicniúil, glanadh inmheánach agus seachtrach, dífhabhtú), chomh maith le dramhaíl a dhiúscairt,
— glao amach, deisiú, páirteanna a athsholáthar agus, nuair is cuí, meaisíní díola fabhtacha,
— cáilíocht, sláinteachas agus sábháilteacht a mhonatóiriú agus a iniúchadh,
— riarachán agus bainistíocht airgeadais,
— seirbhís iardhíola.
Ní mór don chonraitheoir meaisíní díola le haghaidh 3 chineál táirgí a shuiteáil:
— deochanna teo (caife, tae, seacláid the, srl);
— deochanna fuara (uisce, deochanna boga, súnna torthaí)
— sneaiceanna (táirgí milse agus dea-bhlasta).