Services - 195432-2023
Hungary-Budapest: Horticultural services
2023/S 065-195432
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Növényvédelem és fasori munkák
Reference number: EKR000362782023
II.1.2)Main CPV code
77300000 Horticultural services
II.1.4)Short description:
1. Növényvédelem;
Elvégzendő növény-és favédelmi munkák; tápanyagutánpótlási feladatok vadgesztenyefák esetében, növény-és favédelmi munkák; tápanyagutánpótlási feladatok platánfák és tölgyfák esetében, egyéb növényvédelmi kezelések és további ellátandó feladatok.
2. Fasori és parkfa fenntartási munkák; A faállományon faápolási munkák végzése, úgymint: teljeskörű favizsgálat; Gallyazások (Parkfák gallyazása, metszése, a keletkezett hulladék elszállításával; Gallyazás gallyazógéppel; Kosaras kocsiból történő gallyazások) valamint favisszavágások, ifjítások, tuskóirtás (tartalmazza a kiszedett tuskó helyén a föld egyengetését, a földdel való feltöltést is) és fakivágás akár 20 m-nél magasabb fák esetében is, így alpintechnika használata elvárás.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Növényvédelem
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Növényvédelem;
Növényvédelmi munkák: összesen 576 db, amely mennyiséget Ajánlatkérő 2-6 alkalmi megrendeléssel rendel meg összesen.
Ajánlatkérő a keretmennyiségektől - 20 %-kal eltérhet, lehívási kötelezettséggel érintett mennyiség 461 db növényvédelmi munka.
Fasori munka
Lot No: 2
Fasori munkák:
A jelzett faállományon faápolási munkák végzése, úgymint: teljeskörű favizsgálat; Gallyazások (Parkfák gallyazása, metszése, a keletkezett hulladék elszállításával; Gallyazás gallyazógéppel; Kosaras kocsiból történő gallyazások) valamint favisszavágások, ifjítások, tuskóirtás (tartalmazza a kiszedett tuskó helyén a föld egyengetését, a földdel való feltöltést is) és fakivágás akár 20 m-nél magasabb fák esetében is, így alpintechnika használata elvárás.
- Műszeres favizsgálat: 20 db, gyakoriság évente: 1
- Gallyazás: 1000 db, gyakoriság évente: 1-2, ebből alpintechnikával legalább 100 db
- 91 cm feletti törzsátmérőjű fa visszavágása: 5 db, gyakoriság évente: 1
- 91 cm feletti törzsátmérőjű fa kivágása döntéssel: 5 db, gyakoriság évente: 1
- 91 cm feletti törzsátmérőjű fa tuskóírtása: 5 db, gyakoriság évente: 1
A sorolt, ellátandó feladatok műszaki részletezése és leírása, gyakorisága, stb. a műszaki leírásban találhatók.
Ajánlatkérő a keretmennyiségektől - 20 %-kal eltérhet. A lehívási kötelezettséggel érintett mennyiség így:
- Műszeres favizsgálat: 16 db
- Gallyazás: 800 db, gyakoriság évente: 1-2
- 91 cm feletti törzsátmérőjű fa visszavágása: 4 db,
- 91 cm feletti törzsátmérőjű fa kivágása döntéssel: 4 db,
- 91 cm feletti törzsátmérőjű fa tuskóírtása: 4 db