Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Изпълнение на дейности по поддържане на стари минерализовани ивици и стари лесокултурни прегради на територията на ТП „ДГС Кости“ за срок от 12 месеца
II.1.2)Main CPV code77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Изпълнение на дейности по поддържане на стари минерализовани ивици и стари лесокултурни прегради на територията на ТП „ДГС Кости“ за срок от 12 месеца съгласно Техническата спецификация на Вазожителя - част от документацията за настоящата обществена поръчка.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 10 638.00 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Изпълнение на дейности по поддържане на стари минерализовани ивици и стари лесокултурни прегради на територията на ТП „ДГС Кости“ за срок от 12 месеца съгласно Техническата спецификация на Възложителя - част от документацията за настоящата обществена поръчка.