II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Czerwony Dwór w roku 2023
Reference number: S.270.1.2023
II.1.2)Main CPV code77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Czerwony Dwór w roku 2023.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pakiet I – leśnictwo Borek
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)77210000 Logging services
77211000 Services incidental to logging
77211100 Timber harvesting services
77211200 Transport of logs within the forest
77211300 Tree-clearing services
77211400 Tree-cutting services
77211500 Tree-maintenance services
77211600 Tree seeding
77230000 Services incidental to forestry
77231000 Forestry management services
77231200 Forest pest control services
77231600 Afforestation services
45342000 Erection of fencing
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Czerwony Dwór w roku 2023. 6. Pozostałe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w pkt 3. SWZ oraz w załącznikach.
Pakiet II – leśnictwa: Olszanka, Mazury
Lot No: 2
Pakiet III – leśnictwa: Rogonie, Bąkowo
Lot No: 3
Pakiet IV – leśnictwa: Rogale, Janki
Lot No: 4
Pakiet VI – leśnictwa: Skalisko, Budry
Lot No: 5
Pakiet IX - leśnictwo Kalniszki
Lot No: 6
Pakiet X - leśnictwo Dunajki
Lot No: 7