Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych (mięsa, wędlin wieprzowych, wołowych, drobiowych oraz tłuszczów zwierzęcych) dla Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu”
Reference number: DP.GiO.ZP.271.01.2023
II.1.2)Main CPV code15100000 Animal products, meat and meat products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa i wędlin wieprzowych, wołowych, drobiowych oraz tłuszczów zwierzęcych dla Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu w asortymencie
i ilościach określonych w załączniku nr 3 do SWZ – formularzu cenowym
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawy mięsa i wędlin wieprzowych, wołowych, drobiowych oraz tłuszczów zwierzęcych dla Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu - część 1 dostawa artykułów drobiowych
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)15112000 Poultry
15114000 Offal
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa i wędlin wieprzowych, wołowych, drobiowych oraz tłuszczów zwierzęcych dla Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu - część 1 dostawa artykułów drobiowych w asortymencie
i ilościach określonych w załączniku nr 3 do SWZ – formularzu cenowym.
Dostawy mięsa i wędlin wieprzowych, wołowych, drobiowych oraz tłuszczów zwierzęcych dla Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu - część 2 dostawa artykułów mięsnych
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)15100000 Animal products, meat and meat products
15110000 Meat
15130000 Meat products
15131130 Sausages
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa i wędlin wieprzowych, wołowych, drobiowych oraz tłuszczów zwierzęcych dla Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu - część 2 w asortymencie