W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Dostawy - 195721-2021
Polska-Warszawa: Sprzęt radiowy
2021/S 076-195721
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa, montaż, uruchomienie i integracja radiostacji VHF/UHF serii 4400
Numer referencyjny: IU/218/XI-148/ZO/WROiB/DOS/SS/2020
II.1.2)Główny kod CPV
32344210 Sprzęt radiowy
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i integracja radiostacji VHF/UHF serii 4400 – 10 kpl.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i integracja dziesięciu (10) kpl radiostacji VHF/UHF M3SR serii 4400, realizowana w latach: 2021 – 5 kpl i 2022 – 5 kpl.