Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Acquisition d'accessoires pour badges
Numéro de référence: UCA 21/003
II.1.2)Code CPV principal35121300 Accessoires de sécurité
II.1.4)Description succincte:
L'objet du marché est l'achat d'accessoires de badges.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)35123400 Badges d'identification
39294100 Produits d'information et de promotion
II.2.4)Description des prestations:
L'objet du marché est l'achat d'accessoires de badges tels que des lanières en tissu, lanières cordon zip, clips à pinces, porte-badges souples en vinyle, porte-badges en plastique avec ouverture sécurisée, porte-badge en plastique à face avant ouverte, titres d'accès en PVC, badges blancs inscriptibles, porte-badges parking.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Aksesuāru iegāde nozīmītēm
Atsauces numurs: UCA 21/003
II.1.2)Galvenās CPV kods35121300 Drošības piederumi
II.1.4)Īss apraksts:
Iepirkuma objekts ir aksesuāru iegāde nozīmītēm.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)35123400 Identifikācijas nozīmītes
39294100 Informācijas un reklāmas produkti
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Iepirkuma objekts ir tādu nozīmīšu aksesuāru iegāde kā auduma siksniņas, rāvējslēdzēja tipa aukliņas, nozīmīšu klipši, elastīgi vinila nozīmīšu ietvari, plastmasas nozīmīšu ietvari ar nostiprinātu augšmalu, plastmasas nozīmīšu ietvari ar vaļēju priekšu, PVC caurlaides, baltas aprakstāmas nozīmītes un stāvvietas atļauju ietvari.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup akcesoriów do identyfikatorów
Numer referencyjny: UCA 21/003
II.1.2)Główny kod CPV35121300 Osprzęt bezpieczeństwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup akcesoriów do identyfikatorów.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV35123400 Znaczki identyfikacyjne
39294100 Artykuły informacyjne i promocyjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup akcesoriów do identyfikatorów: pasków tkanych, sznurków z zamkiem błyskawicznym, klipsów typu żabka, miękkich etui na identyfikatory z winylu, etui na identyfikatory z plastiku z zabezpieczonym otwarciem, etui na identyfikatory z otwartą częścią przednią, kart wejściowych z PVC, identyfikatorów białych z możliwością naniesienia napisu, etui na karty parkingowe.