II.1.4)Rövid meghatározás:
Nyíregyháza északi elkerülő út tanulmányterv, Közúti Biztonsági Hatásvizsgálat (KBHV) és Környezeti Hatástanulmány (KHT) készítése, valamint a környezetvédelmi engedély megszerzése a 3813-3822. jelű úti csomópont és a 4. sz. főút /403. sz. főút/ közötti szakaszra mintegy 17,3 km hosszon, tervezetten 6 db csomóponttal, 2x1 sávos külterületi másodrendű főút paramtereinek megfelelően.
A két végpont közötti országos közúthálózaton történő legrövideb távolság 21,5 km-re adódik, ami a díjszámítás alapjául szolgál.
II.2.2)További CPV-kód(ok)71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: