Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Vervolg Verkenning Milieutaken
Reference number: 109464
II.1.2)Main CPV code73210000 Research consultancy services
II.1.4)Short description:
Na afronding van het traject Verkenning Milieutaken start het vervolgtraject. Dit vervolgtraject zal worden begeleid door een extern onderzoeksbureau.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90713000 Environmental issues consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
Deze aanbestedingsleidraad omschrijft de Europese aanbesteding volgens de openbare procedure om te komen tot het afsluiten van één overeenkomst met Provincie Zeeland.
De opdracht betreft procesbegeleiding voor de uitwerking van het door gedeputeerde Staten van Zeeland gekozen scenario uit de toekomstverkenning doorontwikkeling milieutaken in Zeeland. Dit scenario dient verder te worden uitgewerkt in drie producten: 1) procesvoorstellen, 2) advies en implementatieplan en 3) een rapport met de leerlessen.