Usługi - 196338-2014
Wyświetl widok skrócony
Belgia-Bruksela: Umowa ramowa o pomoc we wdrażaniu strategii UE w obszarze substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego
2014/S 112-196338
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Umowa ramowa o pomoc we wdrażaniu strategii UE w obszarze substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Kategoria usług: nr 12: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i zintegrowane usługi inżynieryjne; usługi urbanistyczne, architektury krajobrazu, związane z nimi usługi konsultacji naukowych i technicznych; usługi badań i analiz technicznych
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: poza siedzibą zamawiającego.
Kod NUTS
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
Umowa ramowa z kilkoma wykonawcami
Liczba uczestników planowanej umowy ramowej: 3
Czas trwania umowy ramowej
Okres w miesiącach: 48
Szacunkowa całkowita wartość zakupów w całym okresie obowiązywania umowy ramowej
Szacunkowa wartość bez VAT: 2 500 000 EUR
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Celem zamówienia jest świadczenie wsparcia na rzecz Komisji Europejskiej we wdrażaniu strategii UE w obszarze substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego, która została przyjęta w ramach 7. unijnego programu działań w zakresie środowiska.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
90700000 Usługi środowiska naturalnego
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Umowa ramowa na 24 miesiące (1 250 000 EUR) z możliwością jednokrotnego przedłużenia na tych samych warunkach; w związku z tym wartość umowy ramowej przez całkowity maksymalny okres jej trwania (48 miesięcy) wynosi 2 500 000 EUR.
II.2.2)Informacje o opcjach
Opcje: nie